MONITORING
Monitoring
Sieci CCTV (Telewizja przemysłowa)

Rejestracja obrazu za pomocą telewizji przemysłowej jest bardzo ważnym elementem systemów bezpieczeństwa. Stanowi niezbędne wyposażenie obiektów przemysłowych oraz mieszkalnych. Ułatwia pracę służb ochrony oraz skutecznie zniechęca potencjalnych przestępców. Telewizja przemysłowa CCTV z systemem cyfrowego zapisu wnosi nową jakość w kontrolowanie tego, co dzieje się w Państwa firmie czy też domu.

Systemy monitoringu wizyjnego umożliwiają:

  • cyfrową rejestrację obrazu ze wszystkich kamer
  • nagrywanie w sposób ciągły lub tylko po wykryciu ruchu
  • przeglądanie archiwalnych zapisów
  • kontrolę domu lub firmy podczas nieobecności
  • obserwację obrazu na ekranie telewizora, komputera lub smartfona


Wykonujemy instalacje systemów telewizji przemysłowej zarówno w domach i mieszkaniach jak również wielokamerowe sieci w rozległych obiektach gospodarczych. Teren naszego działania to Łódź i okolice. Wszystkie projekty oparte są na sprawdzonych urządzeniach renomowanych producentów. Gwarantujemy profesjonalną instalację i konfigurację wszystkich urządzeń. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz serwis systemów monitoringu wizyjnego.


Systemy telewizji CCTV opierają się na technologii analogowej bądź cyfrowej IP. Wybór cyfrowego sposobu transmisji danych jest dużo nowocześniejszy i zapewnia zastosowanie kamer o bardzo wysokiej i skalowanej rozdzielczości. Otrzymujemy znacznie lepszą jakość i rozpoznawalność cyfrowego obrazu. W przypadku modernizacji lub rozbudowy analogowej struktury monitoringu, dobrym rozwiązaniem jest zapis hybrydowy. Pozwala to na obsługę kamer zarówno analogowych jak też cyfrowych