Montaż
TV Satelitarna
Montaż anten satelitarnych

Profesjonalne instalacje satelitarne

  • To funkcjonalność, niezawodność i nieograniczone możliwości profesjonalnie przygotowanej instalacji
  • Kanały cyfrowe, Internet, VOD - wypożyczanie filmów, kanały w jakości HD
  • Indywidualny dobór sprzętu w zależności od potrzeb i funduszy klienta
  • Możliwość odbioru sygnału satelitarnego w każdym osobnym pokoju
  • Instalacje indywidualne, zbiorcze, hoteloweIndywidualna instalacja zestawu satelitarnego

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji antenowych i profesjonalny sprzęt pomiarowy niezbędny do prawidłowego ustawiania anten i szybkiego diagnozowania usterek. Montujemy i ustawiamy anteny satelitarne do odbioru wszystkich platform cyfrowych w Polsce: NC+, Cyfrowego Polsatu, Orange oraz ustawiamy odbiór darmowych kanałów satelitarnych FTA. Doradzamy w zakresie wyboru anteny, dekodera, osprzętu, wykonujemy wszystkie usługi związane z antenami satelitarnymi. Instalacje zbiorcze, multiroom - odbiór z anteny satelitarnej na kilku telewizorach. Wykonujemy podłączenie i konfigurację każdego sprzętu RTV oraz w razie potrzeby udzielamy klientowi szkolenia z obsługi dekodera i telewizora. Prowadzimy również sprzedaż urządzeń i osprzętu do odbioru telewizji satelitarnej. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego lub do punktu w Łodzi przy ul. Zaolziańskiej 49.


TV naziemna DVB-T
Montaż anten naziemnych DVB-T

Dzięki naszej wiedy i długoletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązania zarówno pod względem funkcjonalności jak i ceny. Oferowane przez nas systemy antenowe oparte są o najnowocześniejszy sprzęt z zastosowaniem innowacyjnych technologii.
Najważniejsze jest jednak to, iż polecane przez nas instalacje antenowe są funkcjonalne i niezawodne.

Profesjonalne instalacje antenowe:
  • To dostęp do kanałów radiowych i telewizyjnych w standardzie DVB-T
  • Możliwość niezależnego wyboru kanałów na każdym z odbiorników
  • Indywidualny dobór sprzętu w zależności od lokalizacji
  • Możliwość podłączenia dodatkowych usług
  • Bezpłatne kanały naziemnej telewizji cyfrowej


Instalacje wykonujemy w domach jednorodzinnych/wielorodzinnych, jak i też w obiektach hotelowych, pensjonatach, instytucjach czy osiedlach mieszkaniowych na terenie województwa łódzkiego.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu złożenia zapytania, po którym zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa instalację antenową, zgodnie z jej przeznaczeniem. Gwarantujemy idealną jakość obrazu.

Posiadamy pełen asortyment montażowy niezbędny do odbioru Telewizji Satelitarnej i Telewizji naziemnej cyfrowej DVB-T. Krótkie terminy realizacji, fachowa obsługa oraz gwarancja na zakupione u nas materiały i każdą z usług.

Prowadzimy również sprzedaż urządzeń i osprzętu do odbioru telewizji naziemnej. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego lub do punktu w Łodzi przy ul. Zaolziańskiej 49.